WARMIA ENERGA OLSZTYN CHCE WYDŁUŻYĆ SERIĘ ZWYCIĘSTW

0

Już jutro (14 października) w hali Urania, Warmia Energa Olsztyn podejmie przed własną publicznością drużynę AZS Uniwersytet Zielonogórski. Starcie będzie nie tylko okazją do „podskoczenia” w tabeli, ale i podtrzymania serii zwycięstw.

Po dwóch wyjazdowych porażkach z Sokołem Kościerzyna i SMS Gdańsk, Warmia odnotowała serię dwóch zwycięstw (Orlen Wisła II Płock 29:18, Gwardia Koszalin 20:30). – Wydaje się, że frycowe Warmiacy mają już za sobą, chociaż asystent trenera i lider zespołu Marcin Malewski podkreśla, że blisko połowa zespołu wciąż uczy się gry w I lidze, stąd forma jest wciąż pewną niewiadomą – mówi Łukasz Szymański z OKPR Warmia Energa Olsztyn.

Okazją do przedłużenia serii, będzie sobotni pojedynek ze zwycięzcą rozgrywek II ligi – ekipą AZS Uniwersytet Zielonogórski, która obecnie zajmuje 8. miejsce w tabeli. Jak informuje Łukasz Szymański, na korzyść drużyny grającego trenera Warmii Daniela Żółtaka przemawia fakt, że do treningów wrócił już Kacper Kłodziński. Dodatkowo, pomimo urazu, na boisku pojawi się sam Żółtak. Niestety Michał Krawczyk nadal zmaga się z kontuzją. Pod znakiem zapytania stoi występ Wojciecha Golksa, który dopiero od czwartku miał wznowić treningi.

OKPR Warmia Energa Olsztyn – AZS Uniwersytet Zielonogórski

14.10 (sobota), godz. 15:30 – hala Urania w Olsztynie

 

Reklama
PODZIEL SIĘ