KONIEC SPORU O RESTAURACJĘ ROBERTA LEWANDOWSKIEGO

0

Zakończył się spór dotyczący budowy restauracji w Giżycku przez spółkę, w której udziały posiada Robert Lewandowski. Jak informuje „Wyborcza Olsztyn”, wojewoda nie stwierdził żadnych przeszkód stojących na drodze do realizacji tej inwestycji.

Jak informowaliśmy w ubiegłym tygodniu, spór dotyczył lokalu gastronomicznego, który ma powstać nad jeziorem Niegocin w Giżycku (Przeczytaj więcej o sprawie!). Wówczas wątpliwości co do inwestycji wyraził burmistrz miasta Wojciech Iwaszkiewicz.

„Sprawa jednak nie była taka oczywista. Na pewnych etapach wzbudzała duże wątpliwości i zwracaliśmy się do różnych organów o ich rozstrzygnięcie. Ostatecznie zwróciłem się do Wojewody z prośbą o pilne rozstrzygniecie spornych kwestii, ponieważ zbliża się termin składania dokumentacji związanej z dofinansowaniem. Pilne rozstrzygnięcie jest ważne dla wszystkich stron, ale przede wszystkim dla inwestora.” – pisał na swojej stronie burmistrz.

Według „Wyborczej Olsztyn”, spór ostatecznie zakończyła decyzja urzędników, którzy po przeprowadzeniu działań kontrolnych, które nic nie stoi na przeszkodzie do realizacji planowanej inwestycji. Decyzję starosty giżyckiego w mocy utrzymał Wojewódzki Wydział Infrastruktury, Geodezji i Rolnictwa.

Źródło: olsztyn.wyborcza.pl / burmistrziwaszkiewicz.pl

Reklama
PODZIEL SIĘ