NADCHODZI FESTIWAL KULINARNY „MAZURY RESTAURANT WEEK”

0

Dokładnie 20 października na Warmii i Mazurach rozpocznie się wyjątkowy Festiwal Kulinarny „Mazury Restaurant Week”. Podczas tegorocznej, jubileuszowej edycji wydarzenia, szefowie najlepszych restauracji w Olsztynie, Ostródzie i Mikołajkach zaproszą do skosztowania swoich dań.

Jubileuszowa, bo już dziesiąta, edycja festiwalu Restaurant Week po raz pierwszy zagości również na Warmii i Mazurach. Między 20 a 31 października w najlepszych restauracjach, na gości czekać będzie specjalnie przygotowane przez kucharzy i restauratorów, 3-daniowe doświadczenie restauracyjne, czyli przystawka, danie główne i deser w festiwalowej cenie 49 zł. W jubileuszowej edycji na gości będzie czekać również niespodzianka pod postacią aperitifu.

Najbliższa edycja Restaurant Week dedykowana jest kulturze świętowania – celebrowania każdej, ważnej okazji przy restauracyjnym stole z bliskimi, znajomymi, czy współpracownikami. Jak pokazują ostatnie badania, w Polsce bardzo dynamicznie rozwija się kultura wspólnych wyjść do restauracji. Szybko spada także odsetek Polaków, którzy w ogóle nie jadają na mieście – dzisiaj wynosi już tylko 36% (GUS).

Nie pozostaje więc nic innego, jak już teraz zarezerwować bilety i spróbować dań, przygotowanych przez kucharzy najlepszych restauracji w naszym regionie. Lista lokali z Warmii i Mazur jest spora i restauracje, które na niej znajdziecie z pewnością Was nie zaskoczą – bowiem są to od dawna rozpoznawalne marki. Do zobaczenia przy stole, podczas „Mazury Restaurant Week”!

Świętuj z nami!Trwają rezerwacje na Festiwal najlepszych Restauracji! (20-31.10) w całej Polsce!Wejdź na www.RestaurantWeek.pl i zarezerwuj stolik już dziś!Do zobaczenia przy stole!

Opublikowany przez Restaurant Week Polska na 2 października 2017

 

Reklama
PODZIEL SIĘ