NADCHODZI CZWARTA ODSŁONA „WAMA FILM FESTIVAL”

0

Dokładnie 10 października w Olsztynie rozpocznie się IV edycja „WAMA Film Festival”. Podczas tego wielkiego wydarzenia, wszyscy wielbiciele kina i spragnieni dobrej sztuki będą mieli okazję nie tylko zobaczyć kilkadziesiąt wyjątkowych filmów, wziąć udział w warsztatach, posłuchać ożywionych debat oraz spotkać m.in. znanych i cenionych aktorów, reżyserów i krytyków filmowych.

Między 10 a 14 października w Olsztynie odbędzie się już czwarta odsłona WAMA Film Festival. Jak co roku, wydarzenie przyciągnie do stolicy regionu znakomitych polskich i zagranicznych gości, najlepszych krytyków filmowych oraz spragnioną dobrej sztuki publiczność.

Podczas zorganizowanej we wtorek konferencji prasowej, organizatorzy festiwalu przedstawili program tegorocznej edycji wydarzenia, ujawnili skład jury konkursów i opowiedzieli o przygotowanych atrakcjach. W spotkaniu udział wziął również marszałek województwa, Gustaw Marek Brzezin.

Już po konferencji! Dziękujemy partnerom i mediom za spotkanie. Rozpoczynamy odliczanie do #WAMAFilmFestival. Już za tydzień pierwszy film. Zapoznajcie się z programem na https://wamafestival.pl/program-2017 😉

Opublikowany przez WAMA Film Festival na 3 października 2017

Szczegółowy program WAMA FILM FESTIVAL ZNAJDZIECIE TUTAJ! Zachęcamy również do oglądania naszej dzisiejszej rozmowy z organizatorami wydarzenia. Natomiast już jutro Maciej Dominiak i Marcin „Kot” Bastkowski, będą gośćmi programu „Maciej Wróbel Dzień Dobry”.

 

 

Reklama
PODZIEL SIĘ