TRAGICZNY WYPADEK MOTOCYKLISTY W BARTOSZYCACH

0

W miniony weekend w Bartoszycach, jadący motocyklem 43-latek z niewyjaśnionych przyczyn przewrócił się wraz z maszyną i stracił przytomność. Mimo reanimacji, mężczyzna zmarł.

Do zdarzenia doszło w sobotę (30 września) na skrzyżowaniu ul. Warszawskiej, Tartacznej i Witosa w Bartoszycach. Funkcjonariusze, którzy dotarli na miejsce wypadku ustalili, że motocyklista jadący z kierunku Bartoszyc w stronę Połęcza, z nieustalonych przyczyn wywrócił się na jezdni, stracił przytomność i mimo podjętej reanimacji zmarł na miejscu zdarzenia.

Dodatkowo w trakcie swoich działań, policjanci ustalili, że jadąca peugeotem kobieta, wyjeżdząjąc z podporządkowanej ulicy Witosa i włączając się do ruchu na ul. Warszawskiej w kierunku Połęcza, nie dokończyła manewru widząc sunący po ulicy motocykl. – Unieruchomiła swojego Peugeota na środkowym pasie na ul. Warszawskiej blokując ruch w tym miejscu. Z ustaleń policjantów wynika, że nie doszło do kontaktu motocykla, czy motocyklisty z autem – wyjaśniają policyjni rzecznicy.

29-latka była trzeźwa i została już przesłuchana. Policjanci pod nadzorem prokuratora przeprowadzili oględziny miejsca tragicznego wypadku. – Zarówno motocykl marki Ducati 999 i Peugeot zostały zabezpieczone do badań przez biegłego. Policyjne czynności, które będą prowadzone w tej sprawie mają wyjaśnić co było przyczyną tego tragicznego zdarzenia – dodają rzecznicy KWP w Olsztynie.

Źródło: KWP Olsztyn

Reklama
PODZIEL SIĘ