WARMIA PO RAZ PIERWSZY ZAGRA PRZED WŁASNĄ PUBLICZNOŚCIĄ

0

Już w najbliższą niedzielę (1 października), po raz pierwszy w tym sezonie, przed własną publicznością zaprezentują się szczypiorniści Warmii Energa Olsztyn. Rywalem podopiecznych trenerea Żółtaka, będą rezerwy wicemistrza Polski – Orlen Wisła II Płock.

Rywalizację w tegorocznych rozgrywkach, nasi zawodnicy rozpoczęli od dwóch wyjazdowych porażek z Sokołem Kościerzyna (19:22) i SMS Gdańsk (23:25). Jak podaje klub i trener, przyczyną słabszego początku jest „drogrywanie się składu” oraz kontuzje czołowych graczy. Według zapowiedzi, przełamanie ma nastąpić właśnie w Olsztynie, gdzie szczypiorniści Warmii mogą liczyć na doping własnej publiczności.

W niedzielę o godz. 16 w halu Urania, nasi szczypiorniści podejmą ekipę rezerw Orlen Wisły Płock. Niewykluczone, że parkiecie pojawią się również zawodnicy z pierwszego składu Wisły. Nie zabraknie również Bartosza Wojdaka i Miłosza Ruppa, który mają 20 trafień w 3 meczach.

Jeśli chodzi o skład Warmii, to w niedzielnym starciu zabraknie kontuzjowanych Michała Krawczyka i Kacpra Kłodzińskigo. Z powodu naruszonych wiązadeł w kolanie, być może nie zagra również grający trener Daniel Żółtak.

 

 

Zdjęcie: Artneo Studio (fot. Radosław Walaugo)

Reklama
PODZIEL SIĘ