NOWY DYREKTOR MOK PODPISAŁ UMOWĘ

0

Mariusz Sieniewicz podpisał umowę z Urzędem Miasta Olsztyna, tym samym obejmując stanowisko dyrekotra Miejskiego Ośrodka Kultury. W przyszyłym tygodniu, zostanie oficjalnie przedstawiony pracownikom.

Wraz z początkiem października, Mariusz Sieniewicz obejmie posadę dyrektora MOK. Na mocy podpisanej umowy, funkcję będzie pełnił przez najbliższe trzy lata. – Powodem ubiegania się o to stanowisko była chęć wpływania na otaczającą mnie rzeczywistość. Kultura jest mi najbardziej bliska i w tym temacie chciałbym podziałać – mówił podczas spotkania z dziennikarzami, Mariusz Sieniewicz.

O swoich planach i pomysłach związanych z działalnością Miejskiego Ośrodka Kultury, Mariusz Sieniewicz opowiedział w naszym programie „Maciej Wróbel Dzień Dobry” >> Zobacz program!

Jak informuje Urząd Miasta, o stanowisko dyrektora MOK ubiegało się 9 osób. Wszystkie spełniły wymogi formalne. Komisja konkursowa, niemal jednomyślnie zdecydowała o wyborze Mariusza Sieniewicza. Jak twierdzą członkowie komisji, zarówno przedstawione dokumenty, dorobek, jak i to, co zaprezentował podczas wysłuchania nie pozostawiło złudzeń, że jest najlepiej przygotowany do piastowania tej funkcji spośród osób, które się zgłosiły.

Reklama
PODZIEL SIĘ