JEST KOMENTARZ BYŁEGO WICEMINISTRA

0

Jerzy Szmit, były już wiceminister infrastruktury i budownictwa skomentował na swoim profilu Facebook’owym swoją dymisję. Napisał, że dziękuje współpracownikom i partnerom, a jutro „jak Bóg pozwoli” będzie na meczu Stomilu Olsztyn. Fakt podał, że Szmit znalazł się pod lupą CBA.

Premier Beata Szydło przyjęła dziś dymisję Jerzego Szmita. Ten nie chciał komentować swojej dymisji, tłumacząc się powodami osobistymi. Na swoim facebook’u napisał:

„życie w drodze ma swoje plusy, nawet wtedy gdy trzeba te drogi zbudować 😀 Pozwala na poznanie ludzi i miejsc, których nigdy byśmy nie poznali,a szkoda, bo potrafią pozytywnie zaskoczyć 🙂
Ma też niestety minusy , budząc się rano w hotelu często pojawiał się dylemat-nadal jestem w Działdowie czy już może w Moskwie 😀 (sceptyków informuję ,że moim ulubionym napojem jest zielona herbata) Praca przez 7 dni w tygodniu, od rana do wieczora daje w kość, nawet jeśli są to tylko 2 lata. Jak znajdę czas to postaram się podsumować ten okres w życiu dokładnie, w tej chwili chciałbym podziękować wszystkim moim współpracownikom i partnerom, także przypadkowo spotykanym osobom, które rozmawiały z ministrem jak z normalnym człowiekiem. A jutro, jak Bóg pozwoli spotkamy się na meczu Stomilu-zadanie zdobyć Częstochowę”

W komentarzu dla IAR Szmit podsumował dwa lata swojej pracy. Jego zdaniem udało się przełamać złe praktyki w branży budownictwa drogowego, skńczyły się masowe bankructwa firm, zaczęła się normalna praca i udało się uregulować sprawę ochrony podwykonawców.

 

Reklama
PODZIEL SIĘ