WEŹ UDZIAŁ W KONCERCIE I PODARUJ ODDECH KAROLINIE

0

Pod koniec października w olsztyńskim klubie Nowy Andergrant, odbędzie się impreza charytatywna, z której zyski zostaną przeznaczone na rekonwalescencję Karoliny Sawczuk, która czeka na przeszczep płuc. 

Karolina mieszka w Olsztynie i samotnie wychowuje 10-letnią córkę Zuzię. Każdego dnia zmaga się nie tylko z codziennymi obowiązkami w pracy i domu, ale również z przewlekłą obturacyjną chorobą płuc [POZNAJ HISTORIĘ KAROLINY!]. Płuca kobiety są wydolne w zaledwie 24 procentach, dlatego też zmuszona jest do nieustannego korzystania z koncentratora tlenu. Ratunkiem dla niej jest przeszczep płuc, jednak nawet jeśli uda się znaleźć odpowiedni organ to czeka ją długi powrót do zdrowia.

Problem stanowią pieniądze, bowiem leki, które Karolina będzie musiała brać po transplantacji płuc są bardzo kosztowne i nie są refundowane. W zbiórce środków ma pomóc specjalna akcja charytatywna, organizowana przez jej przyjaciółki – #PodarujOddechKarolinie. Częścią akcji jest, planowany na 28 października, koncert w olsztyńskim klubie Nowy Andergrant.

 

 

Podczas imprezy będzie można wylicytować podarunki od gwiazd z całej Polski. Do zdobycia będą prezenty z autografami Cezarego Żaka, Red Lipstick Monster, Mateusza Gesslera czy Marcina Dorocińskiego. Cały wieczór mają umilić znani i lubiani wykonawcy. O ile same organizatorki nie chcą jeszcze zdradzać nazw zespołów, my możemy zapewnić, że szykuje się wyjątkowa impreza!

Wszystkie osoby, które chciałyby pomóc w organizacji imprezy lub wesprzeć finansowo Karolinę, zachęcamy do odwiedzenia strony wydarzenia na facebooku „Podaruj oddech Karolinie” lub skontaktowania się z Agnieszką Skrycką i Stowarzyszeniem ProKultura.

Fundacja Dzieciom „Zdążyć z pomocą”
42 2490 0005 0000 4600 7549 3994
Tytułem wpłaty:13741 Sawczuk Karolina darowizna na pomoc i ochronę zdrowia

 

Reklama
PODZIEL SIĘ